Ukrainian English Russian

Німецький холдинг побудує в Коломиї завод на 800 робочих місць

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківську відбулась зустріч голови ОДА Олега Гончарука та представників німецького холдингу Leoni AG.
Leoni AG — німецьке холдингове акціонерне товариство. Холдинг «Leoni AG» був заснований в 1917 році. Заводи та дочірні компанії холдингу знаходяться по всьому світі, в тому числі і в Україні. Компанія займається випуском різного роду кабелів та займає в своїй галузі передові позиції. Головні напрями холдингу «Leoni AG»: виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, дротів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.
 
Під час зустрічі представники компанії заявили про рішення розширити виробництво на Прикарпатті. Так мова йде про будівництво і запуск нового заводу в місті Коломия.
За словами представника холдингу, рада директорів розглядала кілька варіантів для розташування нових майданчиків, зокрема обирали між Львовом, Івано-Франківськом та Коломиєю. Врешті вирішили побудувати завод площею понад 6 тисяч квадратних метрів та 800 робочих місць в місті Коломия.
Будівництво планують розпочати вже цього року, а завершити у 2017.
Також компанія має три варіанти розвитку бізнесу в Україні і за результатами роботи коломийського заводу, залежатиме обрання подальшого сценарію.

 “Наш приклад співпраці показує як нашим партнерам, так і іншим європейським країнам, що попри війну і попри корупційні побоювання, можна вести бізнес в Україні”, – каже представник холдингу.

Завод займатиметься виробництвом електропроводки для автомобілів. Зокрема, для марок ”Дженерал Моторс” і ”Опель”. В цілому компанія планує інвестувати на будівництво понад 14 мільйонів євро – 6 мільйоні на будівництво та 8 на обладнання.