ОСББ: сім раз відмір, один раз відріж

lOWGpq176tk

Дискусії з приводу раціональності та доцільності створення ОСББ ведуться вже більше 10 років – та однозначної думки сьогодні ще немає. На жаль, громадяни незахищені – рівень правової обізнаності доволі низький, що дозволяє маніпулювати думкою мешканців.
Тож Івано-Франківська міська організація радикальної партії Олега Ляшка у квітні місяці провела зустріч із мешканцями вулиці Гната Хоткевича. Лейт-мотив - інформаційна кампанія: розповідали про переваги та підводні камені створення ОСББ.

Радимо, створюючи ОСББ, мислити прагматично – підійдіть до ідеї, мов до написання бізнес-плану проекту: озбройтесь достовірними фінансовими даними та нескладними обчисленнями порахуйте, які впродовж року вас чекають доходи, дотації, прибутки, а які – плановані та не дуже витрати. У підсумку від’ємний чи, навпаки, приємно позитивний баланс – дадуть вам очевидну відповідь.

Фінансова самостійність, прозорість бухгалтерії, вільний вибір та контроль підрядчиків – одні із ключових плюсів функціонування ОСББ. Проте не забудьте звернути увагу на стан зношеності будинку – адже після переходу нерухомості на ваш баланс всі проблеми із муніципальних стануть співвласників будинку.

Звичайно, висока правова свідомість, відповідальність та ініціативність мешканців – необхідні умови для створення ОСББ. А Радикальна партія Олега Ляшка, у свою чергу, завжди готова допомогти та надати юридичну підтримку громадянам Івано-Франківська щодо процедури його реєстрації.

             Керівник Івано-Франківської міської організації Радикальної партії Ляшка Ігор Двояк