У Франківську відбудеться безкоштовний концерт польсько-українського колективу “Neo Temporis Group”

Watch the video

У четвер, 21 квітня,  о 18.30 годині в Івано-Франківській обласній філармонії виступить польсько-український ансамбль сучасної академічної музики “Neo Temporis Group”. Вхід вільний. 

На концерті звучатимуть твори композиторів з Польщі (Славомір Купчак, Кароль Непельський, Даріуш Пшибильський, Єжи Корновіч) та України (Олексій Шмурак, Богдан Сегін, Максим Коломієць, Золтан Алмаші), йдеться на сайті філармонії. 

Колектив здійснює концертне турне у чотирьох містах України з проектом “Нова музика. Діалог без кордонів”.

Ансамбль Neo Temporis Group – один із найбільш оригінальних проектів у сфері нової музики останніх кількох років. Існує завдяки ініціативі музикантів польського струнного квартету NeoQuartet та українського Ensemble Nostri Temporis. Бажання створити такий міжнародний ансамбль виникло під час «Української бієнале нової музики», фестивалю, який відбувся у березні 2013 року і об’єднав своїми подіями Київ і Львів.

Головна мета діяльності Neo Temporis Group полягає у спільному бажанні музикантів творити тривалу міжнародну культурну співпрацю, яка базується на взаємному обміні музичним досвідом та пошуках нової якості в сучасному музичному мистецтві.

НОВИНИ
Загружаем курсы валют
Загружаем курсы валют

СУСПІЛЬСТВО

більше новин

ФОТО/ВІДЕО

більше новин

СТАТТІ

більше новин