Ukrainian English Russian

Про сайт

slovo-big-logoСЛОВО.if.ua – новий інформаційно-довідниковий ресур міста Івано-Франківська та регіону.

Правила використання матеріалів сайту:

Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на Сайті, можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу редакції Сайту і на безоплатній основі виключно за умови прямого встановлення гіперпосилання на сайт Slovo.if.ua.

При копіюванні текстових матеріалів та / або комбінованих матеріалів, які містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з ​​Сайту обов’язкове усна посилання (для теле – і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань) на назву сайта Slovo.if.ua. 

Використання фотоматеріалів Сайту дозволяється тільки за умови збереження ватермарку (маркування) або за наявності прямого, відкритого для пошуковиків, гіперпосилання на slovo.if.ua.

Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо-та інших матеріалів, розміщених на Сайті та належать третім особам.

Інформація, розміщена на Сайті у місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

Розміщення реклами

Менеджер з реклами – (050) 123 45 67   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розміщення реклами, написання рекламних матеріалів

Адреса редакції:

м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 10 (3 поверх)