Ukrainian English Russian

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ СУД ЗАЛИШИВ ТУРКМЕНА-ВБИВЦЮ У СІЗО

 

1078Сьогодні, 14 червня в Івано-Франківському міському суді обирали міру запобіжного заходу туркмену Єльдару, якого підозрюють у вбивстві студентки з Болгарії Дішлі Елі Зія, котра навчалася в Івано-Франківському медуніверситеті.

Раніше молодик до кримінальної відповідальності не притягався. І навчався разом із загиблою, передає кореспондент Фіртки.

 

Суддя Олена Татарінова оголосила, що Єльдар залишиться у СІЗО ще на 60 днів.

Нагадаємо, Єльдар наголосив, що йому неприємно, що його знімають. До слова, у суді підозрюваний приховував обличчя закриваючи футболкою і комірцем сорочки. Його захисник заявила, що він проти присутності у судовій залі преси. 

Суд у клопотанні відмовив, оскільки для задоволення немає підстав.

Також, підозрюваний заявив у суді, що не вбивав студентку з Болгарії, а знайшов її вже мертвою.

Нагадаємо, Фіртка повідомляла, що тіло Дішлі Елі Зія було виявлено вчора, 12 червня у ставку с. Світанок Рогатинського району у валізі.

Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Тукменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: рюкзак, ланцюжок, телефони тощо.